Vai mūsdienās ir iespējams bēres organizēt attālināti?

Lai gan Covid-19 pandēmijas laikā radītie ierobežojumi ar karu mēnesi tiek pamazām atviegloti, tomēr šķiet, ka vēl ilgu laiku dzīve vairs nebūs tāda, kā iepriekš, un daudzas ikdienas darbības prasīs daudz lielāku piesardzību un noteiktas distances ievērošanu. Tomēr dzīve jau dēļ tā neapstājas un diemžēl arī neliela tās neatņemama daļa – nāve un tai sekojošas bēres. Šis notikums jau tā ir ļoti grūts brīdis cilvēku dzīvē, jo pēc tuvinieka aiziešanas aktuāls un neatliekams jautājums būs bēru organizēšana. Bet vai bēres ir iespējams rītko tā, lai pēc iespējas pasargātu sevi un palicējus no iespējas saskarties ar koronavīrusu?

Kā organizēt bēres, izmantojot mūsdienu iespējas
Mūsdienās jau ir ļoti pierasts un loģisks solis, ka grūtā brīdī tuvinieki parasto izmanto apbedīšanas biroju pakalpojumus, ļaujot iejūtīgiem un profesionāliem darbiniekiem kārtot ar bēru organizēšanu saistītus jautājumus. Tāpat jau sen ilgāku laiku esam pazīstami ar pirkumu veikšanu un dažādu pasūtījumu veikšanu internetā, kā arī pēdējā laikā šie paradumi ir kļuvuši arvien pieejamāki visās iespējamās dzīves jomās, tai skaitā apbedīšanas nozarē.

Arī apbedīšanas birojs “G. Grantis” SIA piedāvā pārrunāt bēru ceremonijas, apbedīšanas un citas bērnu organizšanas nianses, kā arī noformēt bēru pakalpojuma un pabalstu pasūtījumu, izmantojot dažādus tiešsaistes kanālus, piemēram, “G. Grantis” mājaslapu grantis.lv, mobilās lietotnes “WhatsApp”, “Viber” u.c., pielāgojoties klientu vēlmēm. Apbedīšanas birojs piedāvā arī bezmaksas konsultācijas pa diennakts tālruni, kurā iespējams sākotnēji vienoties par klientam ērtāko un piemērotāko saziņas un pakalpojuma izpildes formātu.

Kā šajos laikos nodrošināt transportu nokļūšanai apbedīšanas birojā?

Tomēr ne visus jautājumus ir iespējams nokārtot attālināti, un bērēs arī ir svarīga vismaz pašu tuvāko klātbūtne pilnvērtīgām atvadām no aizgājušā. Taču arī atvadu rīkošanā ļoti bieži personisks kontakts un tuvinieku sarunas klātienē var būt neaizvietojams mierinājums. Lai tuvinieki, ceļā uz apbedīšanas biroju, pēc iespējas mazāk saskartos ar apkārtējiem cilvēkiem, tiem, kam nav iespējas nokļūt apbedīšanas birojā ar savu personīgo transportu, apbedīšanas birojs “G. Grantis” var nodrošināt savu transportu no mājām līdz birojam, lai klientam nevajadzētu izmantot sabiedrisko transportu, kas ir ļoti svarīgi īpaši riska grupās esošajiem cilvēkiem.

Grūtā brīdī droši uztici atvieglot savu zaudējumu iejūtīgiem, pretimnākošiem un profesionāliem apbedīšanas speciālistiem, kā arī saņem bezmakas konsultāciju, zvanot uz kādu no diennakts tālruņiem!

Bezmaksas konsultācija

Vārds
Tālrunis